Úterý, 30 května, 2023
novinky

Čeká vás stavba střechy v Praze? Nakupte vše potřebné v kvalitních stavebninách

Redakce doporučuje

Jaro je v plném proudu a mnohé společnosti i soukromé osoby stavějí rodinné domy i jiné budovy, aby zákazníkům či sobě zajistili nové, kvalitní bydlení. Součástí staveb jsou i střechy. A k ní patří střešní krytiny. Spolehlivé, rozmanité, od ověřených výrobců a prodejců, stejně jako okapy a jiné vybavení, najdete na stavinvest.cz.

Je libo střešní tašky?

Někdo je rozhodnutý pro volbu střešní krytiny hned, někdo se rozmýšlí poměrně dlouho. Potřeba je brát v potaz hned několik důležitých skutečností, aby vám střecha skvěle sloužila po mnoho desítek let.

Určitě vybírejte s ohledem na materiál, z něhož je střešní krytina zhotovena. S tím pak souvisí i důležitá skutečnost, a to, jakou nosnost bude mít krov střechy. Pokud střechu rekonstruujete a byla na ní dříve velkoformátová lehká střešní krytina, jestliže ji chcete vyměnit např. za střešní tašky, je nutné nejdřív zkontrolovat nosnost krovu.

Velikost střešní krytiny je dalším, co zvážit, než za krytinu utratíte své peníze. Zpravidla platí, že u snadno namontovatelných krytin je potřeba počítat s tím, že si za toto usnadnění práce mírně připlatíte.

Ke klasikům u nás rozhodně patří střešní krytiny Tondach. Většina modelů tašek se vyrábí u nás, přestože má společnost výrobní závody i např. v Rakousku nebo Slovinsku. Kromě pálené krytiny a kompletního příslušenství vyrábí Tondach i tepelně izolační PIR panely. Jde o renomovaného výrobce, který nabízí záruku až 33 let.

Zajímat by vás měl rozhodně i sklon střechy. Jen při dodržení správného sklonu totiž můžete uplatnit příp. reklamaci u výrobce střešní krytiny, který daný sklon vymezil. S tímto vám rádi pomohou stavebniny Praha, které najdete na Praze 5, Praze 9, Praze 10 i v Kladně.

STAV-INVEST vám rád poradí i při zájmu o okapy a další prvky nutné k postavení střechy. Budete jistě spokojeni.

- Reklama -magazin
- Reklama -PR článek

Nejnovější články

Čeká vás stavba střechy v Praze? Nakupte vše potřebné v kvalitních stavebninách

Jaro je v plném proudu a mnohé společnosti i soukromé osoby stavějí rodinné domy i jiné budovy, aby zákazníkům či...
- Reklama -magazin

Více od autora

- Reklama -spot_img