Pátek, 31 března, 2023
novinky

Hledáte kvalitní pergolu s vysokou životností? Poradíme, kde výborně nakoupíte

Redakce doporučuje

Spousta z nás již začíná přemýšlet o pracích, které nás čekají venku hned zjara. Pokud se nebudeme zaměřovat na výsadbu zeleniny a péči o stromy či keře, bude načase i začít se stavebními pracemi kolem budování bazénů, zastřešení teras, stání pro auta, na opravu plotů… Pokud i vy patříte k těm, kteří si chtějí pořídit letos zastřešení terasy, můžete se s důvěrou obrátit na společnost Atypy, kde koupíte hliníkovou pergolu přesně vám na míru.

Kvalita s mnohaletou životností

Díky tomu, že jde o zahradní pergoly vyrobené z hliníku, není potřeba jim věnovat jakoukoli péči, co se týče nátěrů nebo jiné údržby, která by nás čekala např. u dřeva. Konstrukce je bytelná, pevná a stabilní, na její odolnost se můžete plně spolehnout.

Střecha pergoly je tvořena třívrstvým PVC, které je odolné vůči slunci, dešti i větru. Pergoly jsou testovány na silný vítr až do rychlosti 117 m / s. Střechu lze stahovat za pomoci dálkového ovládání. V případě, že se budete chtít slunit, odtáhnete ji, aniž byste museli vstát z křesla. Zatažení je rychlé a snadné stejně tak. Velkou předností je i to, že vám nebude v domě stínit v šedých dnech nebo v zimě, kdy je světla málo. Jednoduše střechu zasunete pod malou stříšku, čímž je PVC i chráněno, a domů vám půjde spousta světla.

Znáte bioklimatické pergoly?

Pro mnohé je lákavá i bioklimatická pergola, která se od té klasické liší tím, že má otočné lamely, které lze dle libosti otevřít a umožnit tak výborné cirkulaci vzduchu. Lamely přitom zajišťují stín, i když jsou otevřené. I tady je použit hliník a ovládání zajišťuje výkonný motor a dálkový ovladač. Lidé, kteří ve vedrech a dusnu ze zdravotních důvodů trpí, si tento typ pergoly bezesporu oblíbí.

Více informací najdete na webových stránkách atypy.cz.

- Reklama -magazin
- Reklama -PR článek

Nejnovější články

Zabouchly se vám klíče v autě? Pomůže zámečník Praha

Dnes a denně se lidem stává, že si v autě zabouchnou klíče a nemohou se k nim dostat. Myslíte si, že...
- Reklama -magazin

Více od autora

- Reklama -spot_img