Úterý, 6 června, 2023
novinky

Kvalitní firma vám provede opravy oken rychle a zajistí i náhradní díly

Redakce doporučuje

Tím, že okna denně používáme, větráme jimi, ale také jednoduše plynoucím časem, je potřeba tu a tam jejich oprava. Nejčastěji máme opotřebované nefunkční okenní těsnění, díky němuž pak až můžeme pociťovat průvan. V takovém případě zároveň topíme tzv. „pánu Bohu do oken“. Na opravy oken, ale také výměnu žaluzií nebo k montáži venkovního stínění, můžete oslovit společnost Správa oken, s.r.o.

Opravy oken v Praze i v okolí

Tato společnost zajišťuje profesionální opravy oken a dveří všem zájemcům z Prahy a středních Čech. Vymění vám staré a nefunkční těsnění za nové a kvalitní těsnění do drážky. Na opravu nebudete čekat nesnesitelně dlouho. Bez zbytečných odkladů a průtahů vám přijde pomoct.

Jestliže bude potřeba, opraví poškozené části obvodových kování dle typy výrobce, zajistí rámové díly, vymezí skla v křídlech u oken i dveří nebo vymění žaluzie.

Pokud se vám pokazily žaluzie, a tak potřebujete žaluzie do oken nové, tady vám je vyrobí na míru. Volit můžete z mnoha barev lamel i profilů, typ celostínící nebo standardní. Do 14 dnů je můžete mít doma a užívat jejich spolehlivou službu.

V případě, že máte doma malé děti, přijde vám jistě vhod spojka řetízku žaluzie. Tato zdánlivá maličkost pomáhá zvýšit bezpečnost dětí. Pokud totiž dojde k vyvinutí síly vyšší než cca 6 kg na řetízek, spojka se rozpojí. Tím dojde ke snížení rizika škrcení se dětí na smyčkách řetízků.

Venkovní stínicí technika

Přijdete si na své, i pokud se právě teď díváte na nové venkovní stínění. Tady nabízí jak venkovní neboli předokenní žaluzie, venkovní nebo screenové rolety, tak i markýzy. Pokud si nejste zcela jisti, která stínicí technika je pro vás nejlepší, rádi vám zde odborně poradí.

Více informací najdete na webových stránkách spravaoken.cz.

- Reklama -magazin
- Reklama -PR článek

Nejnovější články

Čeká vás stavba střechy v Praze? Nakupte vše potřebné v kvalitních stavebninách

Jaro je v plném proudu a mnohé společnosti i soukromé osoby stavějí rodinné domy i jiné budovy, aby zákazníkům či...
- Reklama -magazin

Více od autora

- Reklama -spot_img