Úterý, 6 června, 2023
novinky

Doplňte domov o krásnou hnědou barvu díky nábytku z dubu sonoma

Redakce doporučuje

Možná také patříte k těm, kdo od nábytku očekávají kvalitu, funkčnost, snadnou montáž a údržbu, ale také krásný design. Jestli máte rádi dřevo, jeho rozmanité odstíny hnědé, strukturu, teplo a svým způsobem jemnost, určitě se podívejte na nábytek vyrobený z dubu sonoma. 

Co vše z něj můžete koupit?

K dostání jsou interiérové dveře z jeho masivu, také pracovní desky k linkám do kuchyní, policové skříně, nechybí ani stoly dub sonoma nebo třeba praktické komody. Dokonce i podlahu, schodiště nebo obklad můžete mít v jeho zbarvení. 

Získal si oblibu u žen i mužů

Dub sonoma je na rozdíl od klasického dubu jemnější, má zlatavý nádech, který dělá interiér pocitově útulnějším a teplejším. Klasický dub je spíše víc hnědý. Aktuálně patří dub sonoma k nejoblíbenějším dekorům pro výrobu nábytku. Má zajímavou kresbu dřeva, nechybí v ní letokruhy, suků bývá většinou pomálu. 

Právě proto si získal místa v ložnicích, obývácích, ale také koupelnách nebo na chodbách.

Komody do každého pokoje

Hledáte-li komody dub sonoma vás nezklame. Nejenže budete mít praktický nábytek, ale bude se drtivé většině lidí líbit. Do komod lze uložit nejen oblečení, ale také vyšší obuv, dětské hračky, školní pomůcky, ale také větší lehké předměty. 

Velkou výhodu mají komody pro děti každého věku. Snadno se do nich i ty malé dostanou, mohou do nich uklidit hračky i své oblečení, aniž by vypadávali ven. A i když nebude oblečení složeno v komíncích, bude mít dítko v pokojíku uklizeno. 

V šuplíkových komodách se velmi dobře udržuje přehled o tom, co v nich je. Vše si totiž vysunete hezky „ven“ a můžete hledat. To se vám v klasické policové skříni nepodaří, z ní musíte vše vyskládat, abyste se dostali až dozadu. 

Elegantní a vzdušné

Velmi hezky ale vypadají i komody wenge. Ty jsou zcela tmavě hnědé a jsou velmi jednoduché a elegantní. Hodí se i do obývacích pokojů, kde nebudou rušit a budou působit zcela decentně. Navíc volit můžete z mnoha typů, k dostání jsou nejen šuplíkové komody. Kupříkladu typ, který má uprostřed úzký šuplík, pod ním uzavíratelnou skříňku, a z obou stran jsou regály bez dvířek se dvěma policemi. Stačí si jen vybrat typ nábytku, který vám bude vyhovovat funkčně i prostorově.

Hnědá se i skvěle kombinuje s dalšími barvami. Nejen s bílou, ale i s další hnědou, nebo s jasnými a sytými barvami, které by neměly chybět např. v dětském pokoji. Zamyslete se, co vše z nábytku nově potřebuje, a oživte váš domov hřejivou hnědou. 

- Reklama -magazin
- Reklama -PR článek

Nejnovější články

Čeká vás stavba střechy v Praze? Nakupte vše potřebné v kvalitních stavebninách

Jaro je v plném proudu a mnohé společnosti i soukromé osoby stavějí rodinné domy i jiné budovy, aby zákazníkům či...
- Reklama -magazin

Více od autora

- Reklama -spot_img