Pátek, 12 dubna, 2024
novinky
- Advertisement -Newspaper WordPress Theme
Rady a NávodyHELUZ vyrábí komíny vhodné i do pasivních domů

HELUZ vyrábí komíny vhodné i do pasivních domů

Společnost HELUZ je prvním výrobcem komínových systémů, který absolvoval se svými systémy zkoušky v souladu s novou normou EN 1443. Je tedy prvním výrobcem, který je schopen na Slovensku svým zákazníkům nabídnout garanci bezpečného zabudování komínů do stavby. Jde především o bezpečné vzdálenosti hořlavých konstrukcí od pláště komína při průchodu komínového tělesa střechou (obálkou budovy).

Pro domy v nejvyšším energetickém standardu má HELUZ komínové řešení v podobě komína HELUZ IZOSTAT. Tento komín je možné dodat v těsném provedení, dokáže přivádět vzduch pro hoření spotřebiče a celou svou koncepcí bude tím správným řešením pro váš dům.

Moderní komínový systém HELUZ IZOSTAT je vhodný pro všechny typy paliv (pevné, plynné a kapalná paliva) a určený pro podtlakovou (atmosférickou) provoz. Obsahuje tenkostěnné keramické izostatické vložky, tepelnou izolaci a broušené cihelné komínové tvarovky. Komínový systém HELUZ IZOSTAT lze kombinovat s jakýmkoli systémem HELUZ včetně celé, poloviční nebo ventilační prázdné šachty. Svou konstrukcí umožňuje nejen bezpečný odvod spalin do volného ovzduší, ale i přisávání vzduchu ke spotřebiči jedním komínovým průduchem.

Naše weby

Nejnovější články

- Reklama -Newspaper WordPress Theme

Ostatní právě čtou

Další články autora

- Reklama -Newspaper