Sobota, 13 července, 2024
novinky
- Advertisement -Newspaper WordPress Theme
Rady a NávodyPolymerový písek do spár pro betonové dlažby a terasové desky

Polymerový písek do spár pro betonové dlažby a terasové desky

Uvádíme nejmodernější směs tříděného písku a pojiva, která se nanáší suchá, následně se zhutní a osprchuje.
Začíná tuhnout pouze několik minut po aktivaci vodou. Polymerový spárovací písek DR + NextGelMC je připraven k okamžitému použití, hladce proniká do spár, což zaručuje rychlou, čistou a efektivní pokládku betonové dlažby nebo terasových desek.

Zůstává flexibilní a reaguje na pohyby terénu, které by jinak mohly způsobit popraskání nebo roztržení spár, nebo poškození dlažby. Silně přilne k vnitřním stěnám dlažby, aniž by se vůbec někdy smršťovat.

151 H47
Zdroj: Premacy
Spárovací písek DR + NextGelMC poskytuje velkou odolnost proti růstu plevele a rozrušování hmyzem. Časem se také stává odolnou vůči erozi způsobené vodou, opakujícím se cyklům zmrazení a rozmrazení, větrem, čištěním.

Pomáhá udržovat na dlážděné ploše pořádek, čistotu a zabraňuje volnému šíření spárovacího písku po povrchu. Spárovací písek se vyrábí revoluční technologií s názvem NextGel ™, ta radikálně mění a zlepšuje vlastnosti a chování spárovacího písku, což vede ke zcela novému spárovacímu písku, prvnímu, který je skutečně bezprašný, bez nečistot a bezodpadový, pro rychlou, čistou a hospodárně rentabilní pokládku dlažby.

Šakárovací písek se prodává v 25 kg balení, které umožňuje pokrytí 2 až 8 m2 dlažební plochy nebo 8 až 20 m2 plochy z terasových desek. Dostupný je ve dvou barvách: šedá žula a béžová

Naše weby

Nejnovější články

- Reklama -Newspaper WordPress Theme

Ostatní právě čtou

Další články autora

- Reklama -Newspaper