Úterý, 30 května, 2023
novinky

Chcete mít na terase soukromí od sousedů? Pořiďte si boční markýzu

Redakce doporučuje

Je radost mít venkovní prostor, kde si můžeme sednout s rodinou, s přáteli, moci se zde pohrát s dětmi, večer grilovat… Jenomže ne vždy máme to štěstí, že máme vzrostlý živý plot nebo vysoký zděný plot. V takovém případě nám mohou vadit pohledy sousedů nebo kolemjdoucích po chodníku. Tato nemilá situace se dá snadno vyřešit. Stačí koupit si boční markýzu. Markýzy na terasu klasické, také markýzy na balkon, rolety na velká okna a další kvalitní zboží k zastínění prostorů nabízí T-Shade.cz.

Skvělá boční markýza

Boční markýza, o níž jsme v úvodu mluvili, má nesporné výhody. Funguje také jako závětrná clony a funguje i jako zastínění velkých oken nebo bočních stran pergol. Jsou vyrobeny z vzdušného materiálu, který nepropustí slunce ani déšť a uchrání vás od nepříjemných pohledů všech, kteří vás nemají z okolí vidět, o což nám mnohdy jde především. Určitě se vám zalíbí jejich stylový a příjemný design, který přestože je jednoduchý, krásně se vyjímá v každém exteriéru.

Žádané markýzy na balkon

Také markýzy na balkon patří k poptávanému typu stínění před silnými slunečními paprsky, deštěm, ale i před pohledy sousedů bydlících v protějších domech nebo nad vámi. Vybrat si můžete ze dvou typů, a to klasickou markýzu se sklonem nebo rovnou boční markýzu. Modely určené přímo na balkon mají minimální rozměry a dokonale přilnou ke stropu. Lze u nich nastavit sklon až do 80 ° při montáži, a tak ji upevnit. Právě takový je model Markilux 930.

Kvalita, s níž budete maximálně spokojeni

Markýzy jsou vyráběny na míru, je k nim poskytována záruka na 5 let, vybírat můžete z mnoha látek i barevných konstrukcí. Na t-shade.cz najdete mnohé realizace, abyste se mohli inspirovat. Luxusní design vás doslova okouzlí.

Předchozí článekS výběrem správné sedačky vám rádi poradíme
Další článekČeši stále dávají přednost bydlení ve vlastním. Jak na hypotéku
- Reklama -magazin
- Reklama -PR článek

Nejnovější články

Čeká vás stavba střechy v Praze? Nakupte vše potřebné v kvalitních stavebninách

Jaro je v plném proudu a mnohé společnosti i soukromé osoby stavějí rodinné domy i jiné budovy, aby zákazníkům či...
- Reklama -magazin

Více od autora

- Reklama -spot_img