Sobota, 13 července, 2024
novinky

Denně čistá podlaha, jak na to?

Redakce doporučuje

Pokud si přejete mít doma podlahy bez nečistot jakými jsou drobky, prach, vlasy či chlupy domácího mazlíčka je třeba každodenní úklid. Bohužel ne každý si může časově dovolit vysávat svou domácnost 7x týdně. Ještě nedávno byly jediným řešením každodenního čištění podlah mezi vysáváním metla a lopatka. V současnosti však existují modernější a efektivnější řešení. Takovými jsou i akumulátorové metly.

praktický pomocník

Hlavní výhodou těchto přístrojů oproti klasickým košťatům je, že nevíří prach po místnosti a nečistoty sbírají důkladněji. Oproti vysavači mají výhodu, že nezabírají mnoho místa, jsou lehké a jejich provoz neomezuje délka kabelu. Můžete je skladovat přímo tam, kde jsou nejvíce potřeba. Pokud patříte k těm, kteří udělají na zemi nejvíce nepořádku při vaření, mějte aku koště po ruce vždy v kuchyni. Naopak, pokud je vaší noční můrou vstupní chodba, najděte její místo u vchodových dveří. Bláto z bot lze čistit snadno a rychle jednou rukou.

Na podlahy i koberce

Akumulátorové koště KB 5 Premium od předního výrobce Kärcher spolehlivě odstraní špínu na tvrdých podlahách i koberců. Díky inovativní pohyblivé zametacího hraně čistí až po okraj. Flexibilní dvojitý kloub zajistí, že víte hýbat tyčí do všech směrů a dostanete se i do nepřístupných prostor, například pod židlemi, nábytkem či gaučem bez ohýbání se. Univerzální kartáč si poradí i s koberci s vyšším vlasem. Přístroj KB 5 Premium disponuje automatickým zapínáním a vypínáním a je poháněn malou lithium-iontovou baterií, která vydrží 30 minut nepřetržitého zametání, po vybití ji jen vložíte do elektrické zásuvky. Naplněnou sběrnou nádobu po úklidu jednoduše odejmete bez kontaktu se špínou a vysypete do koše.

- Reklama -magazin
- Reklama -PR článek

Nejnovější články

Co jsou kanabinoidy a jak fungují?

Kanabinoidy představují látky, o kterých se stále častěji hovoří v souvislosti se širokým spektrem jejich pozitivních účinků. Které to...
- Reklama -magazin

Více od autora

- Reklama -spot_img