Pondělí, 6 února, 2023
novinky
- Advertisement -Newspaper WordPress Theme
Rady a NávodyIndividualita objektu podtržena širokou škálou odstínů profilu

Individualita objektu podtržena širokou škálou odstínů profilu

Vhodně zvolená barva okenního profilu dokáže zvýraznit vizuální stránku celé stavby. Okenní profil Elegant naplní očekávání každého investora i architekta.
V současnosti existuje široké spektrum barev pro okenní profily a možnost vytváření různých barevných variací. Na výběr odstínu ovlivňuje styl budovy, poměr mezi plochou oken a stěn, ale i typ a barevné ladění střechy.

Design hliníku, vlastnosti a cena plastu
Dokonalý minimalistický vzhled, přímé linie a hranaté tvary v kombinaci s výbornými tepelněizolačními vlastnostmi – to je profil Elegant. Nabízí se v široké škále 50 barev v lesklé nebo matné povrchové úpravě.

  1. Deceuninck s
    Zdroj: Deceuninck
    Městský styl podtrhnou profily v šedém odstínu, teplé tóny dřeva zvýrazní venkovské domy. Na výběr je jádro profilu v bílé barvě či probarvené jádro v tmavě šedém dekoru.

Profil Elegant splňuje požadavky na budovy s téměř nulovou potřebou energie. Má nízký součinitel prostupu rámem Uf = 0,93 W / (m2.K), s technologií ThermoFibra dokonce Uf = 0,88 W / (m2.K).

2
Zdroj: Deceuninck
V rámci této řady bylo vyvinuto celkem 5 designů křídel, které lze kombinovat se třemi variantami rámů ve stavebních hloubkách: 76, 84 a 115 mm.

Naše weby

Nejnovější články

- Reklama -Newspaper WordPress Theme

Ostatní právě čtou

Další články autora

- Reklama -Newspaper