Úterý, 30 května, 2023
novinky
- Advertisement -Newspaper WordPress Theme
Rady a NávodyVíce než století se staráme o teplo Vašeho domova

Více než století se staráme o teplo Vašeho domova

Sporáky, kamna, pícky, profesionální sporáky, teplovodní sporáky na dřevo, to vše od společnosti Rizzoli. Silné kořeny a inovace. Jedinečná tradice z našeho domova vytvořila naše hodnoty: nepřetržitý technický výzkum posílil naši vášeň a to z nás udělalo značku, která je dnes známá po celém světě vysokou kvalitou, spolehlivostí svých výrobků. Tak jako v minulosti iv současnosti nabízíme špičkový produkt.

Sporáky na dřevo

Používání ekologických paliv, teplo ohně, vůně dřeva, vaření jídel na sálavé plotně nebo v troubě, to jsou vlastnosti, kterými se odlišuje
sporák na dřevo. Inovace a technologie v kombinaci s tradicí jsou základem jedinečného výrobku, který zvýší hodnotu prostředí, ve kterém bude umístěn. Díky inovačnímu certifikovanému systému spalování Superflame® dřevo hoří účinněji, čímž se dosahuje vyšší účinnost celého procesu, menší spotřeba a nižší emise.

Kamna na dřevo

Kamna na dřevo Rizzoli jsou určeny výhradně k vytápění, ale díky svému exkluzivnímu designu a výjimečnému výhledu na oheň zútulní každou místnost v domě. Kromě technických aspektů a začleněných technologií se velká pozornost věnovala i materiálem na obložení, mezi nimiž vynikají ručně vyráběné majoliky a kameny s vysokým sálavým výkonem. V kamnech na dřevo značky Rizzoli se snoubí inovace a technologie s cílem vytvořit jedinečný výrobek bez kompromisů.

Profesionální sporáky na dřevo

Společnost Rizzoli získala své zkušenosti během více než sto let práce při výrobě sporáků na dřevo a teplovodních sporáků a nyní představuje sérii výrobků, které jsou věnovány výhradně světu profesionálního vaření, kde je spolehlivost a praktičnost výrobku všem. V rámci série PRO se inovace a technologie spojují s tradicí a vytvářejí jedinečný produkt, který dokáže dodat jídlům, připravovaným na speciální varné desce nebo v peci na dřevo, nezaměnitelnou chuť. Široká nabídka přizpůsobení výrobku vlastním představám.

Naše weby

Nejnovější články

- Reklama -Newspaper WordPress Theme

Ostatní právě čtou

Další články autora

- Reklama -Newspaper